Příslušenství pro Apple Watch: změna a ochrana vašich hodinek v každé situaci

Hodinky Apple Watch sklízí zaslouženou chválu v recenzích. Nákupem telefonu a chytrých hodinek to nicméně nikdy nekončí. Zvláště pak milovníci značky Apple si potrpí na originály, které jejich „hračkám“ perfektně padnou a budou funkční. Jaké příslušenství k hodinkám Apple Watch si můžete pořídit? A jsou různé doplňky vůbec nutné ?

3 důvody proč odpovídáme ANO!

  • Budou se vám víc líbit. Výběr barev, materiálů a druhů. Je toho opravdu dost. Ano, je to možná lehce povrchní, ale užijete si to!
  • Zpomalíte běžné opotřebení.Každý materiál se jednou opotřebuje, Apple Watch jsou ale (téměř) věčné. Občas tedy potřebují jen lehce nový kabát nebo doplněk. Mějte tedy po ruce náhradní pásek nebo sklo.
  • Různé využití. Jinak budou vypadat vaše Apple Watch, když jdete na pracovní schůzku, jinak do divadla a jinak při sportu. Oceníte tu změnu a vaše hodinky také.

Jak si zpestřit každý den nošení Apple Watch 

Čím oživit používání skvělých chytrých hodinek, aby vydržely co nejdéle? Každý milovník Apple Watch si může vybrat hned z několika druhů originálních řemínků. 

Čekají na vás různé barvy, zpracování i šířky. Na své si přijdou vyznavači klasického zapínání jako je u běžných hodinek, ale také jednoduché a efektní se sponou na magnet. Kožený řemínek v různých provedeních si zájemci objednávají nejčastěji. Oblíbený je ale také umělý řemínek s povrchovou úpravou v napodobenině kůže. Ocení ho například ti, kteří nenosí pravou kůži, a přesto nechtějí volit jiný design. 

Chybět by neměl ale ani gumový pásek, který má v oblibě především mladší generace a sportovně založení jedinci.

Oproti tomu všichni, kteří dbají na eleganci, dají jistě přednost klasickému kovovému řemínku. Ten dodá  Apple Watch nádech klasických hodinek tak, jak je znají generace. 

Mohlo by vás to zajímat  Pronájem bytu v Brandýse nad Labem - 9 nejčastějších chyb, kterých je třeba se vyvarovat při pronajímání bytu

3D tvrzené sklo ochrání vaše Apple Watch nejlépe!  jak funguje?

V příslušenství pro chytré hodinky značky Apple najdete také náhradní tvrzené sklo pro Apple Watch, a to v normálním, nebo dokonce 3D provedení s hliníkovým rámečkem. To se snadno nasazuje a chrání displej hodinek před poškrábáním nebo prasknutím. Čím je 3D sklo zvláštní?

3D je v podstatě zaoblené tvrzené sklo, které při jeho nasazení zasahuje i do oblých částí displeje a pokryje celou jeho plochu. Vyrábí se především na iPhone a Apple Watch. V naší nabídce najdete variantu s hliníkovým rámečkem, který je vyroben z odolného hliníku.Mimo jiné zakryje škrábance a praskliny v části displeje, kde se nic nezobrazuje. Všechna tvrzená skla, která u nás koupíte, pak mají speciální vrstvu, která snižuje přítomnost mastnoty a otisků prstů na povrchu displeje. Současně zachovávají  dobrou citlivost ana vaše hodinky dokonale padnou  .

Nasazení bude  snadné a zvládne ho skutečně každý. Díky kvalitnímu lepidlu proběhne výměna rychle a jednoduše. Vzduchových bublin se rozhodně nemusíte bát. Okraje skel jsou zabroušené tak, aby se při nasazení nikdo  nepořezal.

Tady se můžete podívat, jak vybrat tvrzené sklo pro mobil – u hodinek je to podobné.